Dovoz, prodej, výkup - vleky, přívěsy, přepravníky na koně

Vyhledávání

Snížení celkové váhy

03.01.2018 13:34
 
Většina přívěsů na koně v naší nabídce je stále přihlášena v nizozemském registru vozidel z důvodu, že tento jediný v EU oficiálně sníží celkovou hmotnost již zapsanou v TP. Snížení celkové váhy na jakoukoliv hmotnost je vhodné pro tažení za vozidlem s nižší povolenou hmotností na tažné zařízení, nebo pro toho kdo se potřebuje vejít i s autem jako souprava do 3.5t nebo 4.2t v souladu s českou legislativou
 
Cena za oficiální snížení váhy je pouze poplatek nizozemskému registru vozidel RDW ve výší cca 100€ vč. poštovného - vyřídíme za vás zdarma! Vyřízení trvá dle vytížení úřadu 1-2 týdny + doručení poštou. Snížení váhy zajišťujeme pouze našim zákazníkům na přívěsy zakoupené či objednané u nás.
 
Zprostředkujeme prodej a dovoz jakéhokoliv přívěsu z Nizozemska od našeho dlouholetého osvědčeného dodavatele, přepravníky pro 3, 2 i 1 koně, nové i použité, celolaminát, celohliník nebo voděodolná překližka s laminátovou střechou, celková váha dle přání od 1100kg. Všechny přepravníky na koně jsou ve výborném technickém stavu, nebo po celkové repasi vč. nových podlah atd. se zárukou kvality pokud není v popisu uvedeno jinak.
Zpět

© 2012 KARINEXT s.r.o. Všechna práva vyhrazena